Pole namiotowe "Przy Morzu"

Pole namiotoweDodaj do ulubionych
Cena: od 10 PLN
Kontakt +48 913 864 384
+48 663 742 966 (camping)
+48 721 833 816 (pokoje)
www.przymorzu.eu
Dodane 2017-03-02 09:22:55

Opis

Zapewniamy dobre warunki sanitarne, całodobowo ciepłą wodę bez limitów i dodatkowych opłat. Teren jest całkowicie ogrodzony, posiada wydzielone miejsca parkingowe, choć wedle woli samochód można postawić także blisko swego namiotu, bądź przyczepy.

POLE NAMIOTOWE "PRZY MORZU"

Zapewniamy dobre warunki sanitarne, całodobowo ciepłą wodę bez limitów i dodatkowych opłat. Teren jest całkowicie ogrodzony, posiada wydzielone miejsca parkingowe, choć wedle woli samochód można postawić także blisko swego namiotu, bądź przyczepy. Dajemy możliwość podłączenia do prądu, skorzystania z pralki automatycznej, czy też pozostawienia swojej żywności w lodówkach. Na terenie znajduje się altana dostarczająca doskonałe warunki do wspólnego grillowania. Ponadto posiadamy dużą świetlicę wyposażoną w telewizję satelitarną. Część pola namiotowego objęta jest zasięgiem WiFi. Cały obiekt jest monitorowany poprzez system kamer, a w nocy pilnowany przez ochronę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii pola namiotowego Przy Morzu.

ZAPRASZAMY DO NAS! Zapraszamy już od początku maja do końca września. Zachęcamy do uprzedniego dokonywania rezerwacji kwater drogą telefoniczną. W naszej ofercie kwater znajdą państwo pokoje w przystępnej cenie, oferujące wysoki standard.

Informacje dodatkowe

Udogodnienia internet WiFi, kuchnia, parking, ogród, miejsce na grill, miejsce na rowery
Plac zabaw 150 m
Restauracja / Bar / Pub 200 m
Sklep spożywczy 150 m
Zejście na plażę 2 min

Lokalizacja


Nadmorska 3, 72-344 Pustkowo