Sezon letni 2016 w Pustkowie powoli dobiega końca. Tradycyjnie już na zakończenie wakacji odbędzie się coroczne spotkanie motocyklistów uczestniczących w Rajdzie Pielgrzymkowym Sursum Corda spod pustkowskiego krzyża na Giewont, Garbusiarzy, członków Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich. Jest to również okazja dla mieszkańców Pustkowa do wspólnej zabawy po długim i ciężkim sezonie pracy.

17 września br. o godzinie 16:00 na placu przy stawie odbędzie się festyn z muzyką na żywo, tradycyjnym jedzeniem przygotowanym przez nasze Koło Gospodyń Wiejskich, ogniskiem z kiełbasami oraz dmuchaną zjeżdżalnią dla dzieci. O godzinie 19:00 wystąpi rockowy zespół 4 INT.

18 września br. o godzinie 8:00 rano odbędzie się msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych sprawowana przez Arcybiskupa oraz posadzona zostanie sadzonka Dębu Papieża Franciszka poświęcona podczas niedawnych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. O godzinie 12:00 pod Bałtyckim Krzyżem Nadziei odprawiona zostanie msza odpustowa z udziałem członków Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich, Motocyklistów i Garbusiarzy. Na godzinę 15:00 zaplanowano również Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Organizatorami zakończenia sezonu letniego są:  Sołtys i Rada Sołecka Pustkowa, Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa oraz Koło Gospodyń Wiejskich.

Serdecznie zapraszamy!!!